1. kolo
Sa. 23.09.2023 12:00 |
MTV Stuttgart IV |
- |
FV Germania Degerloch III |
10 |
: |
0 |
Sa. 23.09.2023 12:15 |
TV Echterdingen III |
- |
TV89 Zuffenhausen IV |
1 |
: |
0 |
Sa. 23.09.2023 13:15 |
SV Sillenbuch III |
- |
FSV Waldebene Stuttgart Ost IV |
1 |
: |
1 |
Sa. 23.09.2023 13:15 |
SV Prag Stuttgart III |
- |
SSV Zuffenhausen II |
3 |
: |
0 |
Sa. 23.09.2023 13:15 |
TV Kemnat II |
- |
TV Cannstatt II |
0 |
: |
0 |
2. kolo
Sa. 30.09.2023 10:15 |
TV Cannstatt II |
- |
SV Prag Stuttgart III |
0 |
: |
13 |
Sa. 30.09.2023 13:15 |
FSV Waldebene Stuttgart Ost IV |
- |
TV Echterdingen III |
1 |
: |
0 |
Sa. 30.09.2023 13:15 |
TV Echterdingen III |
- |
FSV Waldebene Stuttgart Ost IV |
1 |
: |
0 |
Sa. 30.09.2023 13:15 |
TV89 Zuffenhausen IV |
- |
MTV Stuttgart IV |
2 |
: |
6 |
Sa. 30.09.2023 13:15 |
FV Germania Degerloch III |
- |
TV Kemnat II |
0 |
: |
1 |
So. 08.10.2023 11:00 |
SSV Zuffenhausen II |
- |
SV Sillenbuch III |
2 |
: |
1 |
3. kolo
Sa. 07.10.2023 10:45 |
MTV Stuttgart IV |
- |
TV Kemnat II |
0 |
: |
1 |
Sa. 07.10.2023 12:15 |
TV Echterdingen III |
- |
SSV Zuffenhausen II |
4 |
: |
1 |
Sa. 07.10.2023 13:15 |
SV Sillenbuch III |
- |
TV Cannstatt II |
8 |
: |
0 |
Sa. 07.10.2023 13:15 |
SV Prag Stuttgart III |
- |
FV Germania Degerloch III |
3 |
: |
0 |
Sa. 07.10.2023 13:15 |
TV89 Zuffenhausen IV |
- |
FSV Waldebene Stuttgart Ost IV |
4 |
: |
2 |
4. kolo
Sa. 14.10.2023 10:45 |
FV Germania Degerloch III |
- |
SV Sillenbuch III |
1 |
: |
6 |
Sa. 14.10.2023 13:15 |
SSV Zuffenhausen II |
- |
TV89 Zuffenhausen IV |
9 |
: |
2 |
Sa. 14.10.2023 13:15 |
FSV Waldebene Stuttgart Ost IV |
- |
MTV Stuttgart IV |
1 |
: |
1 |
Sa. 14.10.2023 13:15 |
TV Kemnat II |
- |
SV Prag Stuttgart III |
0 |
: |
5 |
Sa. 14.10.2023 15:15 |
TV Cannstatt II |
- |
TV Echterdingen III |
0 |
: |
1 |
5. kolo
Sa. 21.10.2023 10:15 |
MTV Stuttgart IV |
- |
SV Prag Stuttgart III |
3 |
: |
2 |
Sa. 21.10.2023 12:15 |
TV Echterdingen III |
- |
FV Germania Degerloch III |
1 |
: |
2 |
Sa. 21.10.2023 13:15 |
FSV Waldebene Stuttgart Ost IV |
- |
SSV Zuffenhausen II |
1 |
: |
0 |
Sa. 21.10.2023 13:15 |
TV89 Zuffenhausen IV |
- |
TV Cannstatt II |
2 |
: |
3 |
Mo. 23.10.2023 18:00 |
SV Sillenbuch III |
- |
TV Kemnat II |
8 |
: |
1 |
6. kolo
Sa. 28.10.2023 10:00 |
SSV Zuffenhausen II |
- |
MTV Stuttgart IV |
2 |
: |
0 |
Sa. 28.10.2023 13:15 |
TV Cannstatt II |
- |
FSV Waldebene Stuttgart Ost IV |
0 |
: |
6 |
Sa. 28.10.2023 13:15 |
TV Kemnat II |
- |
TV Echterdingen III |
2 |
: |
3 |
Sa. 28.10.2023 13:15 |
FV Germania Degerloch III |
- |
TV89 Zuffenhausen IV |
2 |
: |
1 |
Sa. 25.11.2023 13:00 |
SV Prag Stuttgart III |
- |
SV Sillenbuch III |
5 |
: |
3 |
7. kolo
Sa. 11.11.2023 11:15 |
MTV Stuttgart IV |
- |
SV Sillenbuch III |
2 |
: |
3 |
Sa. 11.11.2023 13:15 |
FSV Waldebene Stuttgart Ost IV |
- |
FV Germania Degerloch III |
3 |
: |
0 |
Sa. 11.11.2023 13:15 |
TV89 Zuffenhausen IV |
- |
TV Kemnat II |
4 |
: |
1 |
Sa. 11.11.2023 13:15 |
TV Echterdingen III |
- |
SV Prag Stuttgart III |
0 |
: |
1 |
Di. 14.11.2023 18:00 |
SSV Zuffenhausen II |
- |
TV Cannstatt II |
8 |
: |
0 |
8. kolo
Sa. 18.11.2023 12:15 |
SV Prag Stuttgart III |
- |
TV89 Zuffenhausen IV |
2 |
: |
0 |
Sa. 18.11.2023 13:15 |
SV Sillenbuch III |
- |
TV Echterdingen III |
6 |
: |
0 |
Sa. 18.11.2023 13:15 |
TV Kemnat II |
- |
FSV Waldebene Stuttgart Ost IV |
1 |
: |
4 |
Sa. 18.11.2023 13:15 |
FV Germania Degerloch III |
- |
SSV Zuffenhausen II |
7 |
: |
0 |
Di. 21.11.2023 18:00 |
MTV Stuttgart IV |
- |
TV Cannstatt II |
11 |
: |
0 |
9. kolo
Sa. 02.12.2023 10:30 |
SSV Zuffenhausen II |
- |
TV Kemnat II |
_ |
: |
_ |
Sa. 02.12.2023 12:00 |
TV Echterdingen III |
- |
MTV Stuttgart IV |
_ |
: |
_ |
Sa. 02.12.2023 13:15 |
TV Cannstatt II |
- |
FV Germania Degerloch III |
_ |
: |
_ |
Sa. 02.12.2023 13:15 |
FSV Waldebene Stuttgart Ost IV |
- |
SV Prag Stuttgart III |
_ |
: |
_ |
Sa. 02.12.2023 13:15 |
TV89 Zuffenhausen IV |
- |
SV Sillenbuch III |
_ |
: |
_ |
|